VLF302512MT-2R2M-CA TDK
  • Part Number: VLF302512MT-2R2M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.95A 66 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302512MT-2R2M-CA TDK
    VLF302512MT-2R2M-CA TDK
    VLF302512MT-2R2M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302512MT-2R2M-CA is described as FIXED IND 2.2UH 1.95A 66 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE