VLF302512MT-2R2M TDK
  • Part Number: VLF302512MT-2R2M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.95A 66 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,384
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302512MT-2R2M TDK
    VLF302512MT-2R2M TDK
    VLF302512MT-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302512MT-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1.95A 66 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR