VLF302512MT-220M-CA TDK
  • Part Number: VLF302512MT-220M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 640MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302512MT-220M-CA TDK
    VLF302512MT-220M-CA TDK
    VLF302512MT-220M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302512MT-220M-CA is described as FIXED IND 22UH 640MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE