VLF302512MT-220M TDK
  • Part Number: VLF302512MT-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 640MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 25,576
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302512MT-220M TDK
    VLF302512MT-220M TDK
    VLF302512MT-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302512MT-220M is described as FIXED IND 22UH 640MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM