VLF302512MT-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLF302512MT-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.54A 44 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302512MT-1R5N-CA TDK
    VLF302512MT-1R5N-CA TDK
    VLF302512MT-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302512MT-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 2.54A 44 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM