VLF302512MT-1R5N TDK
  • Part Number: VLF302512MT-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.54A 44 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,975
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302512MT-1R5N TDK
    VLF302512MT-1R5N TDK
    VLF302512MT-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302512MT-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 2.54A 44 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"