VLF302512MT-1R0N TDK
  • Part Number: VLF302512MT-1R0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 2.77A 37 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,242
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302512MT-1R0N TDK
    VLF302512MT-1R0N TDK
    VLF302512MT-1R0N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302512MT-1R0N is described as FIXED IND 1UH 2.77A 37 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.