VLF302510MT-4R7M TDK
  • Part Number: VLF302510MT-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.08A 168 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 38,417
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302510MT-4R7M TDK
    VLF302510MT-4R7M TDK
    VLF302510MT-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302510MT-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 1.08A 168 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK