VLF302510MT-2R2M-CA TDK
  • Part Number: VLF302510MT-2R2M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.5A 84 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302510MT-2R2M-CA TDK
    VLF302510MT-2R2M-CA TDK
    VLF302510MT-2R2M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302510MT-2R2M-CA is described as FIXED IND 2.2UH 1.5A 84 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Littelfuse
  • Description
    SWITCH MASTER TR DUAL
    View
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM