VLF302510MT-220M TDK
  • Part Number: VLF302510MT-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 450MA 876 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,635
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302510MT-220M TDK
    VLF302510MT-220M TDK
    VLF302510MT-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302510MT-220M is described as FIXED IND 22UH 450MA 876 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN