VLF302510MT-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLF302510MT-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.65A 66 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302510MT-1R5N-CA TDK
    VLF302510MT-1R5N-CA TDK
    VLF302510MT-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302510MT-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 1.65A 66 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM