VLF302510MT-150M-CA TDK
  • Part Number: VLF302510MT-150M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 550MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF302510MT-150M-CA TDK
    VLF302510MT-150M-CA TDK
    VLF302510MT-150M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF302510MT-150M-CA is described as FIXED IND 15UH 550MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.