VLF3014AT-6R8MR72 TDK
  • Part Number: VLF3014AT-6R8MR72
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 720MA 310 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,860
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3014AT-6R8MR72 TDK
    VLF3014AT-6R8MR72 TDK
    VLF3014AT-6R8MR72 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3014AT-6R8MR72 is described as FIXED IND 6.8UH 720MA 310 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE