VLF3014AT-220MR37 TDK
  • Part Number: VLF3014AT-220MR37
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,575
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3014AT-220MR37 TDK
    VLF3014AT-220MR37 TDK
    VLF3014AT-220MR37 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3014AT-220MR37 is described as FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.