VLF3012ST-220MR43 TDK
  • Part Number: VLF3012ST-220MR43
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 430MA 740 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,524
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3012ST-220MR43 TDK
    VLF3012ST-220MR43 TDK
    VLF3012ST-220MR43 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3012ST-220MR43 is described as FIXED IND 22UH 430MA 740 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.