VLF3012ST-150MR49 TDK
  • Part Number: VLF3012ST-150MR49
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 490MA 490 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,267
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3012ST-150MR49 TDK
    VLF3012ST-150MR49 TDK
    VLF3012ST-150MR49 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3012ST-150MR49 is described as FIXED IND 15UH 490MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE HOOKUP BATT. SPRING CLAMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE MARINE HOOKUP RING LUGS
    View
    Keystone Electronics
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    Keystone Electronics
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP