VLF3012AT-330MR27 TDK
  • Part Number: VLF3012AT-330MR27
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 270MA 1.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 44,802
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3012AT-330MR27 TDK
    VLF3012AT-330MR27 TDK
    VLF3012AT-330MR27 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3012AT-330MR27 is described as FIXED IND 33UH 270MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"