VLF3012AT-2R2M1R0 TDK
  • Part Number: VLF3012AT-2R2M1R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1A 100 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,588
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3012AT-2R2M1R0 TDK
    VLF3012AT-2R2M1R0 TDK
    VLF3012AT-2R2M1R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3012AT-2R2M1R0 is described as FIXED IND 2.2UH 1A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM