VLF3012AT-220MR33 TDK
  • Part Number: VLF3012AT-220MR33
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 330MA 760 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 63,430
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3012AT-220MR33 TDK
    VLF3012AT-220MR33 TDK
    VLF3012AT-220MR33 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3012AT-220MR33 is described as FIXED IND 22UH 330MA 760 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE