VLF3012AT-1R5N1R2 TDK
  • Part Number: VLF3012AT-1R5N1R2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.2A 68 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,342
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3012AT-1R5N1R2 TDK
    VLF3012AT-1R5N1R2 TDK
    VLF3012AT-1R5N1R2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3012AT-1R5N1R2 is described as FIXED IND 1.5UH 1.2A 68 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.