VLF3010ST-3R3MR88 TDK
  • Part Number: VLF3010ST-3R3MR88
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 880MA 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,970
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010ST-3R3MR88 TDK
    VLF3010ST-3R3MR88 TDK
    VLF3010ST-3R3MR88 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010ST-3R3MR88 is described as FIXED IND 3.3UH 880MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.