VLF3010ST-2R2M1R1 TDK
  • Part Number: VLF3010ST-2R2M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.1A 92 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,572
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010ST-2R2M1R1 TDK
    VLF3010ST-2R2M1R1 TDK
    VLF3010ST-2R2M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010ST-2R2M1R1 is described as FIXED IND 2.2UH 1.1A 92 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM