VLF3010ST-220MR34 TDK
  • Part Number: VLF3010ST-220MR34
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 340MA 970 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,775
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010ST-220MR34 TDK
    VLF3010ST-220MR34 TDK
    VLF3010ST-220MR34 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010ST-220MR34 is described as FIXED IND 22UH 340MA 970 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM