VLF3010ST-150MR38 TDK
  • Part Number: VLF3010ST-150MR38
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 380MA 610 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010ST-150MR38 TDK
    VLF3010ST-150MR38 TDK
    VLF3010ST-150MR38 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010ST-150MR38 is described as FIXED IND 15UH 380MA 610 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM