VLF3010AT-4R7MR70 TDK
  • Part Number: VLF3010AT-4R7MR70
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 700MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 259,272
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010AT-4R7MR70 TDK
    VLF3010AT-4R7MR70 TDK
    VLF3010AT-4R7MR70 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010AT-4R7MR70 is described as FIXED IND 4.7UH 700MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH