VLF3010AT-3R3MR87 TDK
  • Part Number: VLF3010AT-3R3MR87
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 870MA 170 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,140
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010AT-3R3MR87 TDK
    VLF3010AT-3R3MR87 TDK
    VLF3010AT-3R3MR87 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010AT-3R3MR87 is described as FIXED IND 3.3UH 870MA 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL