VLF3010AT-2R2M1R0 TDK
  • Part Number: VLF3010AT-2R2M1R0
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1A 120 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 219,629
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF3010AT-2R2M1R0 TDK
    VLF3010AT-2R2M1R0 TDK
    VLF3010AT-2R2M1R0 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF3010AT-2R2M1R0 is described as FIXED IND 2.2UH 1A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V