VLF252015MT-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLF252015MT-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 520MA 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252015MT-6R8M-CA TDK
    VLF252015MT-6R8M-CA TDK
    VLF252015MT-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252015MT-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 520MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK