VLF252015MT-6R8M TDK
  • Part Number: VLF252015MT-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.14A 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,155
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252015MT-6R8M TDK
    VLF252015MT-6R8M TDK
    VLF252015MT-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252015MT-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 1.14A 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.