VLF252015MT-3R3M-CA TDK
  • Part Number: VLF252015MT-3R3M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 710MA 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252015MT-3R3M-CA TDK
    VLF252015MT-3R3M-CA TDK
    VLF252015MT-3R3M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252015MT-3R3M-CA is described as FIXED IND 3.3UH 710MA 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH