VLF252015MT-220M-CA TDK
  • Part Number: VLF252015MT-220M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 280MA 730 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252015MT-220M-CA TDK
    VLF252015MT-220M-CA TDK
    VLF252015MT-220M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252015MT-220M-CA is described as FIXED IND 22UH 280MA 730 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V