VLF252015MT-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLF252015MT-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.02A 39 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252015MT-1R5N-CA TDK
    VLF252015MT-1R5N-CA TDK
    VLF252015MT-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252015MT-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 1.02A 39 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"