VLF252015MT-150M TDK
  • Part Number: VLF252015MT-150M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 770MA 450 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,377
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252015MT-150M TDK
    VLF252015MT-150M TDK
    VLF252015MT-150M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252015MT-150M is described as FIXED IND 15UH 770MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN