VLF252012MT-6R8M TDK
  • Part Number: VLF252012MT-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 890MA 340 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252012MT-6R8M TDK
    VLF252012MT-6R8M TDK
    VLF252012MT-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 890MA 340 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE