VLF252012MT-4R7M TDK
  • Part Number: VLF252012MT-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.09A 220 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,960
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252012MT-4R7M TDK
    VLF252012MT-4R7M TDK
    VLF252012MT-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 1.09A 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"