VLF252012MT-3R3M TDK
  • Part Number: VLF252012MT-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.39A 150 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252012MT-3R3M TDK
    VLF252012MT-3R3M TDK
    VLF252012MT-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.39A 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V