VLF252012MT-220M-CA TDK
  • Part Number: VLF252012MT-220M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 280MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252012MT-220M-CA TDK
    VLF252012MT-220M-CA TDK
    VLF252012MT-220M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-220M-CA is described as FIXED IND 22UH 280MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X