VLF252012MT-220M TDK
  • Part Number: VLF252012MT-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 460MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252012MT-220M TDK
    VLF252012MT-220M TDK
    VLF252012MT-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-220M is described as FIXED IND 22UH 460MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.