VLF252012MT-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLF252012MT-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.1A 69 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252012MT-1R5N-CA TDK
    VLF252012MT-1R5N-CA TDK
    VLF252012MT-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 1.1A 69 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.