VLF252012MT-1R0N-CA TDK
  • Part Number: VLF252012MT-1R0N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.3A 52 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252012MT-1R0N-CA TDK
    VLF252012MT-1R0N-CA TDK
    VLF252012MT-1R0N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-1R0N-CA is described as FIXED IND 1UH 1.3A 52 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE