VLF252012MT-150M-CA TDK
  • Part Number: VLF252012MT-150M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 330MA 680 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252012MT-150M-CA TDK
    VLF252012MT-150M-CA TDK
    VLF252012MT-150M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-150M-CA is described as FIXED IND 15UH 330MA 680 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM