VLF252012MT-150M TDK
  • Part Number: VLF252012MT-150M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 630MA 680 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252012MT-150M TDK
    VLF252012MT-150M TDK
    VLF252012MT-150M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252012MT-150M is described as FIXED IND 15UH 630MA 680 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"