VLF252010MT-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLF252010MT-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 470MA 360 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252010MT-6R8M-CA TDK
    VLF252010MT-6R8M-CA TDK
    VLF252010MT-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252010MT-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 470MA 360 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM