VLF252010MT-3R3M TDK
  • Part Number: VLF252010MT-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.15A 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,173
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252010MT-3R3M TDK
    VLF252010MT-3R3M TDK
    VLF252010MT-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252010MT-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.15A 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.