VLF252010MT-2R2M TDK
  • Part Number: VLF252010MT-2R2M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.47A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,848
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252010MT-2R2M TDK
    VLF252010MT-2R2M TDK
    VLF252010MT-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252010MT-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1.47A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"