VLF252010MT-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLF252010MT-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 990MA 90 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252010MT-1R5N-CA TDK
    VLF252010MT-1R5N-CA TDK
    VLF252010MT-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252010MT-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 990MA 90 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"