VLF252010MT-150M-CA TDK
  • Part Number: VLF252010MT-150M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 310MA 870 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252010MT-150M-CA TDK
    VLF252010MT-150M-CA TDK
    VLF252010MT-150M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252010MT-150M-CA is described as FIXED IND 15UH 310MA 870 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM