VLF252010MT-100M-CA TDK
  • Part Number: VLF252010MT-100M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 390MA 590 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLF252010MT-100M-CA TDK
    VLF252010MT-100M-CA TDK
    VLF252010MT-100M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252010MT-100M-CA is described as FIXED IND 10UH 390MA 590 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM