VLF252010MT-100M TDK
  • Part Number: VLF252010MT-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 660MA 590 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,928
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF252010MT-100M TDK
    VLF252010MT-100M TDK
    VLF252010MT-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF252010MT-100M is described as FIXED IND 10UH 660MA 590 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP