VLF12060T-6R8N7R2 TDK
  • Part Number: VLF12060T-6R8N7R2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 7.2A 13.1 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,606
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLF12060T-6R8N7R2 TDK
    VLF12060T-6R8N7R2 TDK
    VLF12060T-6R8N7R2 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLF12060T-6R8N7R2 is described as FIXED IND 6.8UH 7.2A 13.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A